Cursos  2020/21

Formació escènica per a nens i nenes

Teatre: Mix escènic

(Professors: Iker Montero, Alícia Buil, Juanjo Marín)

Grup I (P3, P4, P5)
Dimecres de 17:00 a 18:00 
Grup II (1r, 2n, 3r)
Dimecres de 18:00 a 19:00 
Grup III (4t, 5è, 6è)
Dimecres de 19:00 a 20:00 

Circ

(Professor: Rafa Espada)

Grup I (de 6 a 12 anys)
Dilluns de 17:30 a 19:00

Trapezi i aeris

Preparació acrobàtica per a aeris

(A partir de 6 anys)

Dijous de 18:00 a 19:00

Grup I 
(Iniciació als aeris a partir de 8 anys)
Dimarts de 18:00 a19:00


Grup II 
(Iniciació a partir de 10 anys)

Dimarts de 19:00 a 20:30
 


 

(Professora: Mònica Alsina)

Dansa contemporània 

Grup I

(de 5 a 9 anys)

Divendres de 18:00 a 19:00

(Professora: Lucía toba de Oca)

Formació Escènica per a adults

Formació Escènica per a joves

Teatre per a joves

De 13 a 16 anys
Dilluns de 19:00 a 20:30

(Professora: Gemma Brió)

Teatre I

B. Dimecres de 20:00 a 21:30

Teatre II

Dimarts de 20:30 a 22:00

A. Dilluns de 16:00 a 17:30

Teatre musical per a joves

(Professor: Clara Moraleda)

A partir 15 anys

Divendres de 16:30 a 18:00

 

(Professor: Juanjo Marín)

Trapezi i aeris

Tècnica vocal grupal

(Professora: Xuel Diaz)

(Horari a convenir amb el centre)


Grup III 
(nivell mig a partir de 12 anys)
Dimarts de 16:30 a 18:00

 

Grup IV 
(iniciació als aeris a partir de 12 anys)
Dijous de 16.30 a 18:00

 

Grup V (Avançat)

Dijous de 19:00 a 20:30

 

Grup VI 

(iniciació als aeris a partir de 10 anys)

Divendres de 17.30 a 18:30



 

(Professor: Mònica Alsina)

Tècnica vocal individual

(Horari a convenir amb el centre)

Teatre musical per a adults

Piano modern 

(Horari a convenir amb el centre)

(Professor: Juanjo Marín)

Dilluns de 20.30 a 21.30

Cor modern

Divendres de 20:30 a 22:00

(Professora: Mònica Alsina)

Trapezi i aeris

Dijous de 20.30 a 21.30

Dijous de 13:00 a 14:00

Esgrima

(Professor: Dídac Navarro)

Joves i adults
Dissabte de 9:30 a 11:00
 

Taller musical 

(Professor: Clara Moraleda, Xuel Díaz

i Lucía Toba de Oca)

A partir 15 anys

Dissabtes d'11:00 a 14:00

 

Dansa contemporània 

Grup II

De 10 a 15 anys

Divendres de 19:00 a 20:30
 

(Professora: Lucía toba de Oca)

Dansa contemporània 

(Professora: Lucía toba de Oca)

Matins entre setmana

de 10:00 a 11.30

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • White Instagram Icon
  • White Vimeo Icon

Avinguda Pallaresa, 101-103 08924 Santa Coloma de Gramenet | Barcelona

​93 385 96 18 

info@lexcentrica.org

© 2018 by L'Excèntrica